Світла пам’ять видатному вченому!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 03.03.2021

Колектив кафедри Агротехнологій та ґрунтознавства Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича з глибоким сумом сприйняв звістку про смерть видатного українського науковця, доктора біологічних наук, професора, академіка НААН, заслуженого діяч науки і техніки України Медведєва Віталія Володимировича.

З приводу цієї непоправної втрати висловлюємо щирі співчуття родині та колективу померлого, розділяємо невимовний сум і тугу разом із рідними та близькими. Світлий, добрий спомин про Віталія Володимировича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним.

У нашій пам’яті Віталій Володимирович назавжди залишиться відданим своїй справі високопрофесійним науковцем, організатором ґрунтознавчої науки в Україні, добрим другом, надійним порадником, доброзичливою людиною, яка була зразком самовідданого служіння українській науці та освіті.