Здоровий грунт - здорова нація

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 25.04.2018

У рамках Міжнародного форуму "Здоровий грунт - здорова нація" (Львів, 19 квітня 2018 року), проведеного під егідою ФАО ООН, НААН, ННЦ "Інститут грунтознавства та агрохімії ім. О.Соколовського" та Агенства США з Міжнародного розвитку (USAID) відбувся науково-практичний семінар "Інформаційне забезпечення сталого управління грунтовими ресурсами".

Модераторм семінару був проф. Ю.М.Дмитрук, завідувач кафедри агротехнологій та грунтознавства.

На семінарі було обговорено широке коло питань в контексті створення та розвитку Грунтово-інформаційного центру України. Це дозволить забезпечити органи державного управління, суб'єкти господарювання та громадськість постійно поновлюваною інформацією про стан грунтів, їхні зміни у часі, їхні ресурсні можливості. Доповідачами виступили не тільки знані в державі грунтознавці (Балюк С.А., Мірошниченко М.М., Трускавецький Р.С., Дмитрук Ю.М., Лактіонова Т.М.), але й управлінці та представники Німеччини (Денис Грубер, Крістоф Конрад Гільген, Уте Шультхайс, Крістіан Візе).

На семінарі обговорено проект Положення про Український грунтовий інформаційний центр та принято відповідну резолюцію.