Новини

Науковці ЧНУ представляли Україну в Японії на конференції, присвяченій бджолам

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 03.04.2021

22-26 березня 2021 року в режимі онлайн відбулася Міжнародна науково-практична конференція «2nd COLOSS Asia e-Meeting 2021 Okinawa Japan», яка присвячена молекулярно-генетичним та фізіологічним аспектам здоров’я бджіл та технологіям їх розведення. Українських вчених на науковому зібранні представляв колектив кафедри молекулярної генетики та біотехнології ІБХБ.

На конференції були представлені результати наукових досліджень, отримані науковцями кафедри.

читати далі>>>


Розвиток співпраці між буковинськими бджолярами та науковцями кафедри молекулярної генетики та біотехнології

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 05.03.2021

28 лютого 2021 року на відкритій терасі Театральної площі відбулися обласні збори ГО "Асоціації виробників продуктів бджільництва «Буковинський бджоляр»".  На зібранні була створена робоча група пасічників Буковини, серед яких представники Чернівецького, Вижницького та Дністровського районів, які погодились взяти участь у виконанні науково-дослідної роботи кафедри  молекулярної генетики та біотехнології.

читати далі>>>


Вітаємо Володимира Череватова з ювілеєм!

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 11.02.2021

Яке щастя мати можливість бути частиною великої родини, душевного колективу! Щастя бачити талановитих колег, спостерігати, як вони ростуть з року в рік! Щастя спостерігати взаємодію з колегою, коли він не просто вчитель, а як наставник, який виховує, ростить, любить! Щастя бачити колег, які в строю, які в темі і постійному розвитку! Щастя так само усім колективом кафедри молекулярної генетики та біотехнології вітати колегу Володимира Череватова з ювілеєм!

читати далі>>>


Премія Верховної Ради України молодим ученим

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 22.01.2021

Премію Верховної Ради України молодим ученим отримала аспірантка кафедри молекулярної генетики та біотехнології Ольга Іщенко (наук. керівник проф. Роман Волков) за роботу «Наукові засади збереження біорізноманіття рослин, що зростають в екстремальних умовах Антарктики та високогірних Карпат».

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у науковій роботі.

читати далі>>>


Вперше посвята online

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 27.11.2020

Нові тенденції не оминули й формат посвяти. Цьогоріч ми багато чого проводили вперше. От дійшла черга й до посвяти. 27 листопада 2020 року відбулась перша посвята новачків на кафедрі генетики на платформі Google Meet. Кафедра молекулярної генетики та біотехнології вітає новачків. Ми налаштовані на плідну співпрацю! 

читати далі>>>


е-COLOSS - міжнародна конференція по апіології

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 28.10.2020

Викладачі та студенти Інституту біології, хімії та біоресурсів кафедри молекулярної генетики та біотехнології та кафедри екології та біомоніторингу прийняли участь в роботі щорічної міжнародної науково-практичної конференції «2020 е-COLOSS Conference», яка проходила 12-13 жовтня 2020 в режимі on-line. На конференції були представлені результати наукових досліджень отримані науковцями нашого інституту.

читати далі>>>


Вітаємо професора Романа Волкова з присвоєнням почесного звання!

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 02.10.2020

 

 Президент України Володимир Зеленський на урочистому засіданні вченої ради Чернівецького національного університету вручив нагрудний знак та посвідчення почесного звання "Заслужений діяч науки і техніки України" завідувачу кафедри молекулярної генетики та біотехнології професору Роману Волкову.

 

читати далі>>>


Вітаємо Ольгу Іщенко, аспірантку кафедри молекулярної генетики та біотехнології, з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 20.07.2020

 

Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених призначаються з метою підтримки вчених, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів у цій справі.

Ольга Іщенко, аспірантка кафедри молекулярної генетики цьогоріч увійшла до числа стипендіатів.

читати далі>>>


Конференція у ЧНУ 2020

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 23.04.2020

 Сьогодні відбулась щорічна студентська конференція. Звісно наші студенти стали активними її учасниками!

Представлені доповіді висвітлювали роботу наукових напрямів кафедри.

читати далі>>>


Стале бджільництво в Україні

Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 12.11.2019

 6-8 листопада 2019 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась І Міжнародна науково-практична конференція «Стале бджільництво в Україні». Організаторами конференції були Інститут біології, хімії та біоресурсів ЧНУ (кафедра молекулярної генетики та біотехнології, а також кафедра екології та біомоніторингу), ГО «Асоціація виробників продукції бджільництва «Буковинський бджоляр»», Спілка пасічників України. 

читати далі>>>