31 серпня відбулася урочиста Академія з нагоди посвяти першокурсників

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 04.09.2017

31 серпня відбулася урочиста Академія з нагоди посвяти першокурсників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Чернівецький університет виділяється своєю архітектурною неповторністю, багатими й давніми традиціями, вагомим науковим потенціалом, розумними й креативними студентами. Він завжди був, є і залишається потужнім осередком культури, об’єднував і об’єднує потужні наукові сили, збирав і збирає у своїх стінах найкращих студентів, плекав і плекає інтелектуальну еліту України.

ВІТАЄМО!

Позаду нелегкі випробування: екзамени, ЗНО, конкурси. Однак ці труднощі - тільки початок складного й захоплюючого шляху до вершин Знань. Прекрасний час - студентська пора.
Бажаємо Вам повною мірою скористатися можливостями, які дає університет, і здобути високоякісну освіту. Хай буде у Вас багато перемог – творчих і наукових. Бажаємо знайти своє місце в житті. Все – у ваших руках!

Колектив кафедри землевпорядкування та кадастру.