ФІНАЛ "СТУДЕНТ РОКУ- 2017"

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 15.11.2017

Уже традиційно, напередодні Дня студента у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича обирають кращого студента року. За почесне звання змагалися 12 конкурсантів, які пройшли відбіркові тури. (Нагадаємо серед яких студент 3 курсу кафедри землевпорядкування та кадастру спеціальності "Геодезія та землеустрій" Кіщук Мирослав).

За підсумками трьох конкурсів, перемогу отримала студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика» Анастасія Ілащук. Вона представлятиме Університет на міському конкурсі «Студент року-2017».

Друге місце здобула Анна Сергієнко – факультет педагогіки, психології та соціальної роботи, 4 курс.

Третє місце дісталося Іванові Пастуху – факультет іноземних мов, 4 курс.

Решта конкурсантів відзначені у таких номінаціях:

«Містер Галантність» – Мирослав Кіщук (Інститут біології, хімії та біоресурсів, 3 курс).

«Містер Стиль» – Станіслав Галіщук (економічний факультет, 2 курс);

«Містер Мужність» – Владислав Дмитрук (факультет історії, політології та міжнародних відносин, 2 курс);

«Міс Талант» – Лілія Крисовата (економічний факультет, 3 курс);

«Міс Чарівність» – Тетяна Адамович (юридичний факультет, 3 курс);

«Містер Креативність» – Мар’ян Антонійчук (факультет фізичної культури та здоров’я людини, 2 курс);

«Містер Шляхетність» – Богдан Лотоцький (факультет фінансів, підприємництва та обліку, 5 курс).

Вітаємо Мирослава!

ps. ти для нас завжди переможець...