КОНФЕРЕНЦІЯ ГЕОПРОСТІР 2023

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 24.10.2023

в

18 жовтня 2023 р. к.техн.н., доц. кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту Тарас ГУЦУЛ та завідувач кафедри, д.техн.н, проф. Руслан БЕСПАЛЬКО виступили із спільною доповіддю на 5-ій міжнародній науково-практичній конференції «ГЕОпростір 2023» присвяченій Інфраструктурі геопросторових даних: геоінформаційному забезпеченню містобудування та відновлення України.

Взято корисний досвід та сформовано уявлення щодо тенденцій відновлення України та ключового значення геоінформаційних технологій в цьому процесі. Актуальну інформацію буде обговорено на черговому засіданні робочої групи, а основні зміни рекомендовано до внесення в змісти ОП «Землеустрій та кадастр» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій.

ві