Круглий стіл присвяченому Дню землевпорядника «Інтеграція містобудівної та землевпорядної діяльності: проблеми і завдання»

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 10.03.2021

1Сьогодні викладачі кафедри землевпорядкування та кадастру Руслан Беспалько, Іван Смага, Іван Казімір, Роман Романко, Юлія Максимюк, Тарас Гуцул ЧНУ ім.Ю.Федьковича, прийняли участь в круглому столі присвяченому Дню землевпорядника «Інтеграція містобудівної та землевпорядної діяльності: проблеми і завдання», організованому на кафедрі землеустрою і кадастру Київського національного університету будівництва та архітектури.

Дякуємо за цікаві доповіді та плідну дискусію!

Результати Круглого столу «Інтеграція містобудівної та землевпорядної діяльності: проблеми і завдання», проведеного кафедрою землеустрою і кадастру Київського національного університету будівництва і архітектури

Факультет геоінформаційних систем і управління територіями та кафедра землеустрою і кадастру Київського національного університету будівництва і архітектури висловлює подяку голові Державної екологічної інспекції України Мальованому Андрію Миколайовичу, голові Всеукраїнської аеро-геодезичної асоціації Галайді Андрію Вікторовичу, заступнику Директора ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД» Криштоп Тетяні Володимирівні за активну участь у круглому столі «Інтеграція містобудівної та землевпорядної діяльності: проблеми і завдання», який відбувся 10 березня 2021 року.

В їхніх доповідях були окреслені основні проблемні питання закону 711-VI, які потребують додаткової уваги фахівців в галузях землеустрою, містобудування, екології та геоінформаційних систем. Серед яких – узгодження структури бази даних земельного та містобудівного кадастру, екологізація розвитку територіальних громад, невизначеність механізмів інтеграції землевпорядної і містобудівної документації, необхідність створення багатоцільових інтегрованих геоінформаційних систем, підготовка спеціалістів для вирішення окреслених завдань.