Нова сесія ЄВІ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 08.08.2020

Спеціально організовану сесію ЄВІ перенесено на вересень Згідно з наказом МОН України № 1010 від 06.08.2020, у 2020 році спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) відбудеться 19 вересня.

З 17 до 25 серпня відбуватиметься РЕЄСТРАЦІЯ ВСТУПНИКІВ для складання ЄВІ з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за всіма спеціальностями (крім спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка», 20 «Аграрні науки та продовольство» та спеціальності 025 «Музичне мистецтво»).

Спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

1) зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти єдиний вступний іспит;

2) не зареєструвалися для участі в основній сесії єдиного вступного іспиту.

Сам іспит відбудеться у пунктах тестування у таких містах: Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Слов’янськ, Одеса, Херсон, Харків.

Для реєстрації вступнику необхідно буде звернутися до відповідальних осіб інститутів, факультетів (див.: http://vstup.chnu.edu.ua/?page_id=1804).

Результати третьої сесії можна буде використати для вступу до магістратури університету лише на контрактне навчання.