ОБМІН ДОСВІДОМ ТА СПІВПРАЦЯ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 12.05.2023

і12 травня 2023 р. на платформі Google Meet відбулася робоча зустріч з науково-педагогічними працівниками кафедри геодезії та землеустрою Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та енергетики Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу – зав. каф., д.г.н., проф. Приходьком Миколою Миколайовичем та к.т.н., доц. Лиском Богданом Олеговичем. Розглядалися питання наукової співпраці та освітньої діяльності на першому та другому рівнях вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». Обговорювалися питання забезпечення відповідності програмних результатів навчання, фахових та загальних компетенцій Стандарту. Відповідні рецензії до освітніх програм різних рівнів вищої освіти з’являться у їх нових редакціях.

1і