Online студентська наукова конференція

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 23.04.2020

23 квітня 2020 р. на кафедрі ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ ТА КАДАСТРУ відбулася щорічна Студентська наукова конференція. Вперше захід відбувся у форматі онлайн на платформі Google Meet. В конференції взяли участь студенти всіх курсів. Обговорювалися різні питання розвитку сучасних земельних відносин в Україні та інших країн світу. За результатами голосування серед науково-педагогічних працівників кафедри було визначено найкращі доповіді, зокрема: 1-ше місце – студент 505 групи Заручинський Володимир з темою доповіді «Ринок земель сільськогосподарського призначення в США як орієнтир для України». 2-ге місце – студент 505 групи Федорів Іван з темою доповіді «Причини виникнення проблем у сфері закупівлі робіт із землеустрою. Ризики, наслідки та варіанти їхнього розв’язання». 3-тє місце – розділили двоє студентів: студент 405 групи Бульбук Вадим із доповіддю «Аналіз показників землекористування фермерських господарств в Україні» та студентка 505 групи Штефанюк Мар’яна, яка розкрила тему «Земельні спори. Аналіз, причини та способи їх розв’язання». Дякуємо нашим студентам за активність та проявлену цікавість до важливих питань розвитку земельної сфери України. Бажаємо подальших успіхів!

(Дякуємо за огранізацію конференції асистентам кафедри: Юлії МАКСИМЮК та Роману РОМАНКУ).

3_