Підписано меморандум про співпрацю з ЧНУ імені Юрія Федьковича

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 16.02.2021

1

12 лютого між Інститутом біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
і Громадською організацією «Всеукраїнська аеро-геодезична асоціація» було підписано меморандум про співпрацю та взаємопідтримку. Під час зустрічі, сторони обговорили напрямки взаємодії та обміну теоретичними знаннями і практичними навичками, адже наразі ЧНУ ім. Ю. Федьковича єдиний заклад в Чернівецькій області, де готують фахівців за напрямом «Геодезія, картографія та землеустрій».
2
До складу громадської організації входять досвідчені фахівці-геодезисти, які з радістю поділяться досвідом з студентами та викладачами Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Адже на сьогодні крім теоретичних знань важливе значення має практичний досвід у виробництві та вміння користуватися сучасними аеро-геодезичними приладами і технічним забезпеченням.

Також, ГО «ВАГА» продовжує запрошувати професіоналів геодезичної галузі приєднуватися до асоціації. Деталі за посиланням: http://aerogeo.org/
4