ПОСВЯТА ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ 2015

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 30.09.2015

1ПОСВЯТА СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ 2015!!!

Щороку кафедра Землевпорядкування та кадастру поповнюється новими студентами - першокурсниками. Їх усіх, таких різних, тепер об'єднує одне слово - студент. Втім, кожен першокурсник знає, що студентом він стане, пройшовши традиційний «обряд» під назвою «Посвята в студенти», що є доброю традицією початку нового навчального року. Таку подію студенти запам'ятовують на все життя, як таку, що втілює атмосферу відчайдушної юності, студентського завзяття і гумору і, звичайно ж, самовідданої дружби на віки.

Свято відбулося 18-19 вересня 2015 року, на базі стаціонару «Шепіт» у мальовничому гірському селі Долішній Шепіт!

Посвята в студенти – це завжди велике студентське свято, що відкриває нову сторінку юнацького життя – найкращих, неповторних студентських років. Отож, радіємо!  Наша дружня студентська родина поповнилась!!!

обід

dз