«Презентація Геопорталу містобудівного кадастру області картографічний інтернет-ресурс»

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 01.12.2020

Співробітники кафедри землевпорядкування та кадастру Інституту біології, хімії та біоресурсів асистенти Романко Р.М. та Гуцул Т.В. 25 листопада 2020 р. прийняли участь в нараді організованій управлінням житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Чернівецької обласної державної адміністрації.

Під час заходу відбулася презентація "Геопорталу містобудівного кадастру області - картографічного інтернет-ресурсу" фахівцями ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології". Серед присутніх були: заступник голови Мамалигівської ОТГ, представники Агенції регіонального розвитку, зацікавлені особи. За результатами заходу, керівництво області повідомило про потребу впровадження ГІС.

Зустріч стала продовженням серії заходів, спрямованих на створення передумов для розробки містобудівного кадастру регіонального рівня.