РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 27.05.2020

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ (Єдиний вступний іспит з іноземної мови) Для реєстрації в університеті для складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) потрібно з 12 травня до 5 червня надіслати на одну з адрес електронної пошти (вказано нижче) електронні копії таких документів:

1. Діденко Наталія Олександрівна   n.didenko@chnu.edu.ua    099 3238153

2. Максимюк Юлія Юріївна y.maksymiuk@chnu.edu.ua 050 2558203

В темі листа потрібно вказати прізвище, ім'я, по батькові студента.

В тексті листа знову вказати прізвище,  ім'я, по батькові та номер облікової картки платника податків.

• заповненої і підписаної заяви-анкети;
  • паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків;
  • фотокартки;
  • *документа про здобутий ступінь / рівень вищої освіти (лише для осіб, які завершили навчання раніше);
  • *довідки ЗО щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО);
  • *медичного висновку за формою 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження ЗНО).

Якщо виникають питання щодо реєстрації, можна звертатися за консультаціями до відповідальних осіб або в приймальну комісію університету.

Для перевірки правильності оформлення екзаменаційного листка його електронна копія надсилається вступнику на електронну адресу, вказану в заяві-анкеті.

Оформлений екзаменаційний листок видається вступникові особисто або надсилається поштою, якщо вступник зазначив про це в заяві-анкеті.