РОБОЧЕ ЗАСІДАННЯ ПО ОБГОВОРЕННЮ ОП "ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ"

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 07.03.2023

1

На кафедрі геоматики, землеустрою та агроменеджменту, за участі директора навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів, професора Михайла Марченка, 7 березня 2023 року відбулася робоча зустріч завідувачів кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту, професора Руслана Беспалька, та кафедри геодезії, картографії та управління територіями, доцента Костянтина Дарчука, гаранта ОП “Геодезія та землеустрій” професора Петра Сухого та члена робочої групи з розробки ОП “Геодезія та землеустрій (Землеустрій та кадастр)” доцента Івана Казіміра. Під час зустрічі обговорювались питання внесення змін до освітніх програм та навчальних планів здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”.