Вебінар «Школа вимірювань: Автоматичний моніторинг у інженерних, будівельних та геотехнічних питаннях»

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 13.04.2021

1112 квітня 2021 р. співробітники кафедри землевпорядкування та кадастру Беспалько Р.І., Гуцул Т.В. та Казімір І.І. прийняли участь у вебінарі «Школа вимірювань: Автоматичний моніторинг у інженерних, будівельних та геотехнічних питаннях» організованому польським підприємством TPI (Technologia, Pomiar, Innowacje).

Доповідачами заходу були завідувач відділом технічної підтримки Artur Malczewski та менеджер з розвитку бізнесу Michał Dąbrowski. Програма заходу включала: - огляд технічних характеристик систем автоматичного моніторингу; - презентацію системи моніторингу Topcon Delta; - презентацію бездротової мережі сенсорних датчиків; - огляд гібридних рішень для здійснення моніторингу різних об’єктів. Слід зауважити, що деформації будівель та інженерних споруд виникають внаслідок впливу різних природних і антропогенних факторів на основу споруди, її фундамент або конструктивну частину. Вони можуть утруднювати експлуатацію, вкорочувати довговічність і навіть призводити до руйнування. Особливої актуальності розглянуті питання набувають при захисті презиційних споруд, в тому числі об’єктів історико-культурної спадщини. Розуміння належним чином організованого та своєчасно періодично проведеного моніторингу з використанням сучасних технічних засобів і рішень – запорука збереження таких об’єктів в максимально автентичному стані.

assaййassa4567