Відновлення земель пошкоджених під час военних дій

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 01.03.2024

l1 березня 2024 року викладачі та студенти кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту стали учасниками онлайн семінару “Рекомендації з використання донних відкладень із рибогосподарських водойм для поліпшення стану сільськогосподарських угідь та відновлення земель, пошкоджених під час воєнних дій”.

xc

Фахівцями ГО «Українськcе товариство ґрунтознавців та агрохіміків», ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» за підтримки Програми USAID АГРО було розглянуто алгоритми видалення та подальшої підготовки донних відкладень до використання, а також способи їх застосовування у сільському господарстві та для відновлення земель.

ccvfxxdxx

Учасникам було надано доступ до рекомендацій, розроблених фахівцями ГО «Українське товариство ґрунтознавців та агрохіміків», ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» за підтримки Програми USAID АГРО для подальшого використання теоретичних та практичних аспектів.