ВІТАННЯ З ЗАХИСТОМ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 09.12.2016

Колектив кафедри землевпорядкування та кадастру інституту біології, хімії та біоресурсів щиро вітає свою колегу, асистента Мирончук Катерину Василівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук.

Захист дисертації відбувся 8 грудня 2016 року за спеціальністю 06.03.01 - "Лісові культури та фітомеліорація" у м.Львові (НЛТУУ).

Тема дисертації: "Еколого - біологічні особливості формування живоплотів в умовах Буковинського Передкарпаття".

Вітаємо і бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!