Заняття в Департаменті містобудівного комплексу

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 10.10.2023

а10 жовтня 2023 р. асистент, викладач кафедри геоматики землеустрою та агроменеджменту, Гончерюк Олеся Михайлівна провела заняття з дисципліни Організація землевпорядних робіт для студентів 205 групи, спеціальності 193 Геодезія та землеустрій (ОП "Землеустрій та кадастр") на базі Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, що знаходиться за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 64.

На практичному занятті студенти мали змогу ознайомитися та опрацювати склад різноманітних видів містобудівної документації, яку вони будуть розробляти після успішного завершення навчання за обраною освітньою програмою.

На заняття долучились випускники та стейкхолдери:

Білак Юрій Миколайович - начальник відділу кадастру управління регулювання  земельних відносин Департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради;

Гречаний Денис Олегович - заступник директора - начальник управління регулювання земельних відносин Департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради

Пижівський Сергій Петрович – помічник голови Чернівецької обласної ради

Домітрюк Дмитро Васильович - заступник директора - начальник управління містобудування та архітектури Департаменту урбаністики та архітектури міської ради, головний архітектор міста

і