Засідання робочої групи, стейкхолдерів, студентів та викладачів щодо обговорення проєкту Стандарту вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 07.04.2023

6 квітня 2023 р. відбулося засідання робочої групи, стейкхолдерів, студентів та викладачів щодо обговорення проєкту Стандарту вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з урахуванням внесення відповідних змін до нової редакції освітньо-професійної програми (ОПП) «Землеустрій та кадастр» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

На засіданні були присутні: керівник робочої групи та гарант ОПП – завідуач кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту, д.т.н., проф. Беспалько Р.І. ; члени робочої групи – д.б.н., проф. Смага І.С., к.б.н., доц. Казімір І.І., к.т.н., доц. Гуцул Т.В., к.т.н., асист. головний спеціаліст відділу землеустрою управління регулювання земельних відносин департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради Гончерюк О.М.; здобувач вищої освіти за другим (магістерським рівнем), інженер-землевпорядник в ТОВ «Подільський земельний центр» Соколова Д.О; здобувач вищої освіти за третім (освітньо-науковим) рівнем Штанько Г.І.

До зустрічі залучалися науково-педагогічні працівники інших структурних підрозділів Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, зокрема: завідувач кафедри іноземних мов для природничих факультетів, к.філ.н., доц. Манютіна О.І.; завідувач кафедри екології та біомоніторингу д.б.н., проф. Федоряк М.М.; голова навчально-методичної ради ННІ біології, хімії та біоресурсів к.б.н., доц. Москалик Г.Г.; завідувач кафедри практичної психології к.псих.н., доц. Радчук В.М.; д.ю.н., проф. кафедри приватного права Боднарук М.І.

В режимі віддаленого зв'язку до заходу доєдналася завідувач кафедри землеустрою та кадастру Київського національного університету будівництва та архітектури, член науково-методичної підкомісії «193 Геодезія та землеустрій» Науково-методичної комісії №9 з будівництва та технологій сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, Петраковська О.С.; експерт з просторового планування та управління природними ресурсами Програми «U- LEAD з Європою, Романко Р.М.

Значний інтерес захід викликав у представників різних секторів: головного спеціаліста управління агропромислового розвитку Антофійчука І.І.; голови Глибоцької громади та ради роботодавців ННІБХБ Ванзуряка Г.С.; директора Української науково-дослідної станції карантину рослин Гунчака В.М.; заступника директора з наукової роботи Буковинської державної сільськогосподрської станції, к.с.-г.н. Лесик О.Б.; регіонального керівника земельних ресурсів Кластеру Буковина Стрільчука Я.А.; директора філії «Перспектив» ПрАТ«Зернопродукт МХП», Боти І.В.

Відвідали зустріч і багаторічні стейкхолдери та випускники кафедри - заступник начальника управління - начальник відділу землеустрою управління регулювання   земельних відносин Департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради Білак Ю.М.; заступник директора, начальник управління регулювання земельних відносин Департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради Гречаний Д.О.

В результаті тривалого обговорення запроповано відповідні зміни, перелік та зміст яких розміщено у таблиці за посиланням: [посилання]

Скарги, зауваження та пропозиції щодо заявленої редакції освітньо-професійної програми приймаються на електронну скриньку кафедри за адресою: [kadastr@chnu.edu.ua, r.bespalko@chnu.edu.ua]