Конференція з нагоди Дня землевпорядника

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 04.03.2015

Конференція з нагоди Дня землевпорядникаКонференція з нагоди Дня землевпорядника «Землевпорядна галузь України: виклики та перспективи»

Дата проведення: 14 березня 2015 року

Організатори конференції: Асоціація «Земельна спілка України» ВГО «Спілка землевпорядників України»

Програма конференції

10:30 — 11:00                реєстрація учасників

11:00 — 12:30                сесія І Конференції (виступи експертів та запрошених осіб)

12:30 — 13:00                 кава-брейк

13:00 — 15:00                 сесія ІІ Конференції (обговорення)

15:00 — 18:00                неформальне спілкування (банкет)

Місце проведення: ресторанний комплекс «Диканька», місто Київ, вул. Малишка, 4-а (біля універмагу «Дитячий світ», метро «Дарниця»)

Умови участі:

Попередня реєстрація учасників Конференції обов’язкова!

Тел. (044) 384-08-66, (044) 384-08-66 e-mail: office@zsu.org.ua

Організаційний збір для учасників Конференції: 100 грн. з одного учасника. Сплачується при реєстрації. Для членів Земельної спілки України — безкоштовно (за умови сплати членських внесків).

Участь у банкеті: 600 грн. Для членів Земельної спілки України: привілейованих — 300 грн., асоційованих — 500 грн. (за умови сплати членських внесків).

В конференції візьмуть участь:

БІЛЕНКО Сергій - експерт Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України, член Ради Земельної спілки України.

ВОВК Анатолій - голова ВГО «Спілка землевпорядників України».

ГУЩИК Сергій - президент ГО «Інженери без кордонів - Україна».

ЖОЛКЕВСЬКИЙ Петро - кандидат економічних наук, член Кваліфікаційної комісії.

КАЛЮЖНИЙ Микола - голова Ради Асоціації «Земельна спілка України», член Правління ВГО «Спілка землевпорядників України».

КОШИЛЬ Андрій - президент Асоціації «Земельна спілка України», член Громадської ради при Державному агентстві земельних ресурсів України.

КРАСНОЛУЦЬКИЙ Олександр - директор Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Державного агентства земельних ресурсів України.

КУЛАКОВСЬКИЙ Юрій - заступник директора Департаменту земельних ресурсів КМДА - начальник управління формування ринку землі.

НОВАКОВСЬКИЙ Леонід - д.е.н., професор, академік НААН, заступник директора з наукової роботи комунального підприємства «Київський інститут земельних відносин».

СЛАВІН Ігор - начальник Департаменту державного земельного кадастру Державного агентства земельних ресурсів України.

СТЕПАНЮК Віталій - член Правління ВГО «Спілка землевпорядників України».

ТАРНАПОЛЬСЬКИЙ Андрій - Генеральний директор-керівник технічних програм Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру».

ВЛАДОВ Іван - почесний землевпорядник, заступник голови Кіровоградської обласної ради

ДОРОШ Йосип - доктор економічних наук, директор ДП “Київський науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут землеустрою”

ТРЕТЯК Антон - Член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, доктор економічних наук, професор.

Також у конференції візьмуть участь інші провідні землевпорядники, науковці, фахівці земельного права, представники державних органів і органів місцевого самоврядування.

Детальніше http://zsu.org.ua/novini/podiji-asotsiatsiji/10744-konferentsiia-z-nahody-dnia-zemlevporiadnyka-zemlevporiadna-haluz-ukrainy-vyklyky-ta-perspektyvy