Студентські новини

Під знаком Купідона

Опубліковано: Катя Надвинична, 17.02.2016

У віторок, 16 лютого 2016 року в студентському молодіжному клубі "Контакт" відбувся захід до дня закоханих "Під знаком Купідона".

Присутнім була запропонована святкова програма, яка включала святкові конкурси, за результатами яких, було визначено найкращу пару. У фіналі за звання найкращої пари змагалось 5 пар, але кращою було названо закоханих Дмитра та Марину. Всіх учасників було нагороджено призами.

Після конкурсу була святкова дискотека та фотосесія, під час якої всі бажаючі фотографувались у фотозоні з атрибутикою свята.

Ну і за традицією, студенти розмістили в корпусі плакат із надписом "Залиш свої побажання..." , на якому кожен міг анонімно освідчитись, приклеївши власноруч виготовлене  "сердечко".