Студентські новини

Призначення в. о. голови Студентського парламенту ІБХБ

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 22.04.2020

Звітно-виборчою конференцією студентів ІБХБ, що пройшла 3 березня, прийнято звіт про роботу на посаді голови Студентського парламенту інституту Москалюк Ольги Степанівни та оцінено її роботу як дуже задовільну.

А ще ухвалено дату проведення виборів нового голови - 18 березня. Зважаючи на термінові карантинні заходи з 6 березня, унеможливилося проведення прямих, таємних виборів голови Студентського парламенту інституту. У зв'язку з цим 22 квітня відповідно до протоколу 12 Президії Студентського парламенту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, призначено виконуючих обов’язки голів парламентів факультетів, інститутів та коледжу. У нашому інституті в. о. голови СП призначено Мінтянську Альону(до проведення виборів голови).

Зичимо команді парламенту ІБХБ наснаги та успіху!