Студентські новини

Турнір з популярної комп`ютерної гри - Dota2

Опубліковано: Катя Надвинична, 28.03.2016

"Всім привіт,ви знаєте що сталося цими вихідними??? Якщо ні,то слухайте: вчора, 20.03.2016 у нашому інституті відбувся Турнір з популярної комп`ютерної гри - Dota2. В ньому вз’яли участь три команди: 15 молодих та амбітних, веселих та цілеспрямованих, і просто терпеливих хлопців. Змагання тривало понад 5 годин, палкі та напружені були бої, але хлопці трималися достойно.

Отож,фаворитами стали «Death – Dealers» їм і передали право представляти наш інститут на Всеуніверситецькому турнірі із CS та нагородили солодким тортиком. Друге місце посіли – «Sons of Chemistry». І почесне третє вибороли –« [A]men». Дві інші команди, теж отримали смаколики. Капінам було вручено грамоти. Думаю,що хороші емоції та досвід отримали не лише гравці,але й організатори."

Катя Надвинична