Безкоштовний тренінг із зовнішнього незалежного оцінювання

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 05.03.2017

З метою покращення підготовки учнів до складання тестів зовнішнього незалежного тестування з хімії або біології на базі Інституту Біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича організовано безкоштовний тренінг із зовнішнього незалежного оцінювання − 2017.

Місце проведення: Інститут Біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича м. Чернівці, вул. Л.Українки,25.

Дата проведення: 18 березня, 10-00.

Біологія: аудиторія №81.

Хімія: аудиторія №47.

Під час тренінгу майбутні абітурієнти матимуть можливість безкоштовно перевірити свої знання з біології або хімії (тривалість тестування – 150 хвилин), а також отримати безкоштовні кваліфіковані консультації доцентів та професорів з тематик, на які учень дав неправильні відповіді у сертифікаційній роботі (тесті).

Для участі в тренінгу зареєструйтеся, надіславши листа на адресу електронної пошти e-mail: b.skip@chnu.edu.ua.

У полі електронного листа “тема” вкажіть “ЗНО хімія” або ж “ЗНО біологія”. Після реєстрації вам буде надіслано підтвердження.

Під час очікування результатів сертифікаційної роботи усім бажаючим буде продемонстровано ефектні хімічні експерименти та проведено екскурсію лабораторіями.

Контактна особа: доц. Б.В.Скіп
тел. (0372) 584899