ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 25.02.2024

23-24 лютого 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, у якому взяли участь 150 учнів шкіл Чернівецької області. Завдання практичного туру розробили викладачі навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів д.б.н., проф. Чорней І.І., к.б.н., доц. Васіна Л.М., к.б.н., доц. Волощук О.М., к.б.н., доц. Язловицька Л.С., к.б.н., доц. Череватов В.Ф., к.б.н., асист. Николайчук І.М., к.б.н., асист. Тинкевич Ю.О., к.б.н., асист. Тимочко Л.І.

Згідно наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 12.01.2024 р. № 15 до складу журі увійшли проф. Марченко М.М. (голова журі), доц. Волощук О.М. (заступник голови журі), проф. Чорней І.І., доц. Худа Л.В., доц. Васіна Л.М., доц. Череватов В.Ф., доц. Язловицька Л.С., асист. Николайчук І.М., асист. Тинкевич Ю.О.

Дякуємо співробітникам ННІБХБ, які долучилися до підготовки та оцінювання завдань, за роботу та фаховість!