ННІБХБ має таланти

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 25.01.2024

Талановиті та активні, творчі та сміливі, сповнені енергії та не байдужі. І все це про наших студентів. Їм вдається поєднувати навчання, виконання наукових робіт та при цьому самореалізовуватися, брати активну участь громадському та культурному житті університету. В цьому їм допомагає Центр культури та дозвілля ЧНУ. Своїми колядками учасники ЦКіД  вітали адміністрацію та співробітників ЧНУ з новорічними святами, долучаються до численних благодійних акцій зі збору коштів на потреби ЗСУ, беруть участь у творчих конкурсах та  урочистих заходах, декламують вірші.

Пишаємося нашими студентами: Шевчук Христина, Шаповал Юлія, Бойчук Еріка-Паша, Граб Іван, Діяконюк Тарас, Марчук Микола, Крижановський Антон, Волкова Анна, Ковальчук Кароліна, Ничик Софія, Гончар Станіслав, Воробець Анастасія, Тустановський Андрій.