НОВІ ПЕРЕМОГИ СТУДЕНТІВ-БІОТЕХНОЛОГІВ

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 24.04.2019

Студенти-біотехнологи Інституту біології, хімії та біоресурсів вкотре підтвердили високий рівень набутих знань з фахових дисциплін на Всеукраїнській студентській олімпіаді з біотехнології, яка відбулася 10-12 квітня у Національному університеті харчових технологій, м. Київ.

Пишаємося перемогою команди чернівецьких біотехнологів у складі Анастасії Обрадович, Альони Нігди, Євдокії Турянської. Повторивши минулорічний успіх, команда здобула І місце у загальному заліку ІІ туру олімпіади.

Анастасія Обрадович, студентка 4 курсу кафедри біохімії та біотехнології вдруге стала срібним призером в особистому заліку Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології.

Почесними грамотами нагороджені колективи кафедри біохімії та біотехнології і кафедри молекулярної генетики та біотехнології Інституту біології, хімії та біоресурсів за високий рівень підготовки студентів до участі в олімпіаді.

Вітаємо переможців!