Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біологічних наук-2015

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 28.03.2015

Підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біологічних наук, підсумкова науково-практична конференція якого проходила в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на базі Інституту біології, хімії та біоресурсів.

І МІСЦЕ

Іваненко Ольга (ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка), автор роботи «Роль побічних ефектів фармакотерапії хвороби Паркінсона в розвитку розумових дисфункцій».

Титюк Ольга (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), автор роботи «Морфогенез периферичного відділу нюхового аналізатора ящірки прудкої Lacerta agilis (Reptilia, Squamata)».

Прасол Дар’я (Сумський державний університет), автор роботи «Асоціація K121Q поліморфізму гена ЕNРР1 з гострим коронарним синдромом та деякими факторами його ризику».

Федчишин Мар’яна (Львівський національний університет імені Івана Франка), автор роботи «Біосинтез фосфогліколіпідного антибіотика тейхоміцину A штамом Actinoplanes teichomyceticus NRRL-B16726: аналіз методами порівняльної геноміки».

ІІ МІСЦЕ

Дорош Ольга (Львівський національний університет імені Івана Франка), автор роботи «Взаємозалежність функціонування Са2+ транспортувальними системами секреторних клітин сльозових залоз».

Бабич Іван (Сумський державний університет), автор роботи «Біологічна оцінка нового ? (Zr-Ti) сплаву для дентальної імплантації».

Негруля Дмитро (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького), автор роботи «Епіфітні водорості лісів степової зони України».

Колибаба Ірина (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), автор роботи «Нокаутна лінія арабідопсису з втраченою активністю каталази як модель для вивчення механізмів відповіді рослинної клітини на дію іонів міді та кадмію».

Кістенюк Наталя (Національний університет харчових технологій), автор роботи «Противірусна дія композиції дріжджова РНК-тилорон при експериментальній герпетичній інфекції in vivo».

Чуйко Володимир (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова), автор роботи «Генетичний поліморфізм бичка-кругляка (Neogobius melanostomus) визначений за допомогою маркерів до гена цитохрома-b».

ІІІ МІСЦЕ

Зубенко Олексій (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»), автор роботи «Вплив наночастинок золота та магнітної рідини на клітини асцитної карциноми Ерліха».

Кравцова Ольга (Житомирський державний університет імені Івана Франка), автор роботи «Екологічна оцінка стану екосистем малих річок за біорізноманіттям

Лилик Марія (ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»), автор роботи «Можливі механізми захисної дії альфа-кетоглутарату за впливу різних стресорів на плодову мушку Drosophila melanogaster Canton S».

Боровик Марина (Національний університет «Києво-Могилянська Академія»), автор роботи «Оптимізація умов отримання мишачого інтерферону альфа 11 у клітинах Escherichia coli».

Амінов Руслан (ДВНЗ «Запорізький національний університет»), автор роботи «Вплив біологічно активних речовин сольового екстракту медичної п’явки на фагоцитарну активність нейтрофілів і цитоморфометричні зміни лімфоцитів крові людини у культурі».

Бутенко Катерина (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»), автор роботи «Патогенні та умовно-патогенні мікроорганізми – потенційні продуценти БМН».

Міськов Андрій (Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка), автор роботи «Еколого-фауністичний аналіз літньої орнітофауни водно-болотного комплексу озера Павлівське».

Федонюк Олена (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), автор роботи «Oсобливості альфа-веретен ЕЕГ при виконанні асоціативного завдання».

Латишев Володимир (Сумський державний педагогічний університет), автор роботи «Фауна вогнівок (lepidoptera, pyralidae) деяких заповідних територій Сумщини».

Вегеріна Анастасія (Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна), автор роботи «Порівняння стійкості сперматогенезу у геміклональних міжвидових гібридів Pelophylax esculentus і батьківського виду Pelophylax ridibundus (Amphibia, Anura)».

Парминська Валерія (Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка), автор роботи «Морфологічна та фізіолого-біохімічна характеристика залізовідновлювального мікроорганізму, виділеного з поверхні підземної металевої конструкції».