Рибний патруль навчається у ЧНУ

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 20.04.2017

На базі Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича пройшли п’ятиденні курси підвищення професійної компетентності працівників територіальних органів Держрибагенства – рибного патруля. Підготовка фахівців здійснювалась згідно навчально-тематичної програми, затвердженою Головою Державного агентства рибного господарства України.

Серед новопризначених інспекторів – студенти та випускники Інституту біології, хімії та біоресурсів, які пройшли жорсткий конкурсний відбір на зайняття посад державних службовців.

Знаково, що саме в стінах нашого університету інспектори рибного патруля склали присягу державного службовця, яка ознаменувала початок функціонування нової структури.