Список студентів, рекомендованих для заселення в гуртожиток

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 23.08.2021

До уваги студентів першого та п'ятого курсів повної форми навчання, а також студентів, що поступили на скорочену форму навчання. У вкладеному файлі список студентів, рекомендованих для заселення в гуртожиток.

Переглянути списки >>>

Для поселення у гуртожиток студент зобов’язаний:

• подати заяву про потребу ліжко-місця у гуртожитку студмістечка у деканаті;

• перевірити наявність свого прізвища у списках студентів,  рекомендованих до поселення,  розміщених на сайті;

• з’явитися до гуртожитку 29 серпня 2021 р (гуртожиток №3, вул. Небесної Сотні, 4)

• пред’явити довідку про стан здоров’я від сімейного лікаря (дата видачі не раніше ніж за п’ять днів до поселення) або сертифікат про вакцинацію;

• пройти інструктаж з пожежної безпеки, ознайомитися з правилами проживання та  інструкцією з техніки безпеки;

• укласти договір «Про надання у тимчасове користування ліжко-місця у гуртожитку студмістечка ЧНУ…»;

• надати квитанцію про оплату за тимчасове проживання  у гуртожитку студмістечка (сума для студентів університету - 2 600 грн. за І семестр).

Обов’язковим є зазначення призначення платежу:

За проживання у гуртожитку    №3       ПІП студента
Розрахунковий рахунок   UA 838201720313211002202007831.

Пріоритетним правом на поселення до гуртожитків студмістечка (за наявності поданої заяви із відповідними документами, що підтверджують таке право) користуються студенти:

• інваліди;
  • сироти;

• учасники бойових дій та їхні діти;

• з малозабезпечених сімей;

• з багатодітних сімей;

• напівсироти;

• з віддалених населених пунктів;

• з гірських населених пунктів.

Примітка: студенти пільгових категорій, діти-сироти та діти учасників АТО/ООС, за умови подачі відповідних документів, у гуртожитку проживають безкоштовно; внутрішньо переміщені особи –  сплачують 50% від вартості проживання – 1 300 грн.

УВАГА:  Для поселення до  гуртожитків  студмістечка зняття з реєстрації постійного  місця проживання – НЕ ПОТРІБНО.

Ордер на поселення в гуртожиток видає  паспортний стіл студмістечка за адресою вул. Небесної Сотні , буд. № 4-Б, гуртожиток № 5 кабінет №1 (приміщення адміністрації студмістечка).

Перелік необхідних документів, які повинен подати  студент у паспортний стіл студмістечка для отримання ордера на тимчасове проживання у відповідному гуртожитку:

• паспорт  громадянина України (у формі  ІD – картки)  та  його копію;

• паперовий додаток до паспорта ( ІD – картки);

• довідка про реєстрацію місця проживання згідно з додатком 13 до Правил реєстрації;

• посвідчення та копія  про приписку до призовної дільниці (зі штампом про зняття з військового обліку)  або військовий квиток та копія (для хлопців);

• квитанція про сплату адміністративного збору реєстрації тимчасового місця проживання (оплата здійснюється  в м. Чернівці у день подачі документів в паспортний стіл студмістечка.  Реквізити та суму оплати надає паспортний стіл студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Телефон   (0372)52-99-86;

• конверт маркований (вартість марки – 9 грв.).

файл.

ІІ. Поселення іногородніх студентів2, 3, 4 курсів, які мешкали у гуртожитках студмістечка  у минулому  2020-2021  н. р.  здійснюється:

• відповідно до наказу ректора щодо перерозподілу ліжко-місць у гуртожитках студмістечка  між інститутами/факультетами/коледжем, «Правил внутрішнього  розпорядку у гуртожитках студмістечка ЧНУ»,  списків студентів, які рекомендовані до поселення відповідними інститутами/ факультетами/ коледжем, що оприлюднені на сайті університету.
  • за наявності  довідки від сімейного лікаря про стан здоров’я (дата видачі не раніше ніж за п’ять днів до поселення) або сертифікат про вакцинацію;
  • за наявності квитанції про оплату за проживання (сума 2 600 грн. за І семестр та студенти коледжу (2 100 грн. за І семестр).

ІІІ.Поселення іногородніх студентів  V і VІ курсів

• студенти поселяються до  гуртожитків студмістечка за наявності вільних ліжко-місць після поселення студентів першокурсників  і студентів, які вступили на скорочену  форму навчання за умови надання довідки від сімейного лікаря про стан здоров’я (дата видачі не раніше ніж за п’ять днів до поселення) або сертифікату про вакцинацію;
  • за наявності квитанції про оплату за проживання (сума 2 600 грн. за І семестр).

Враховуючи складну протиепідемічну ситуацію, що зумовила обмеження регулярного транспортного сполучення, поселення до  гуртожитків студмістечка  може відбуватися у час прибуття студентів до відповідних гуртожитків.

Основна умова: дотримання протиепідемічних вимог, викладених вище.

Алгоритм поселення погоджений з органами студентського самоврядування та профспілковою організацією студентів Університету.