Вітаємо студентів біотехнологів

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 22.05.2017

З 16 по 18 травня на базі Національного університету харчових технологій (м. Київ) відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології. Команда нашого інституту була представлена студентами Краєвською Іванною, Ігнат Каріною (кафедра біохімії та біотехнології) й Скиданович Олександрою (кафедра молекулярної генетики та біотехнології).

За підсумками проведення теоретичного та практичного турів наша команда посіла ІІ місце серед 15 команд з усіх вузів України. Також роботи наших студентів нагороджені відзнаками за високі досягнення з дисциплін «Біохімія» (Скиданович О.), Генетика (Ігнат К.) та «Загальна біотехнологія» (Краєвська І).

Почесними грамотами нагороджено колективи кафедр за високий рівень підготовки студентів до участі в олімпіаді.

Вітаємо переможців!