Тестовий доступ до платформи SAGE

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 24.03.2016

З 23 березня по 23 квітня 2016 р. студентам та викладачам ЧНУ пропонується тестовий доступ до платформи SAGE.

Компанія SAGE Publications є одним з провідних міжнародних видавництв журналів, книг і електронних засобів масової інформації для наукових, освітніх і професійних співтовариств.

Повнотекстові наукові журнали (понад 700). Глибина повнотекстового доступу: з 1999 року по поточний рік, до архівних журналів - з 1800 року по 1998 рік.  Тематика: біологія, обчислювальна техніка, держава і право, інформатика, мистецтво, історія, культурологія, математика, медицина, нанотехнології, науки про Землю, освіту і педагогіка, політологія, психологія, соціологія, технічні науки, фізика, філософія, хімія, економіка, мовознавство тощо.

Доступ буде надано лише в локальній мережі університету, посиланням на сайті бібліотеки університету,  розділ НОВИНИ - http://www.library.chnu.edu.ua.

Запитання, консультування, довідки:

58-47-71