Церемонія вручення дипломів магістрам

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 16.01.2024

"І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт"
Ліна Костенко

16 січня 2024 року відбувалася церемонія вручення дипломів студентам освітнього рівня «Магістр» Навчально-наукового інституту біології, хімії  та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Урочисте зібрання відкрив та привітав студентів з успішним завершенням навчання ректор ЧНУ  Петришин Роман Іванович.  У святковій Мармуровій залі університету зібралися рідні та друзі випускників, завідувачі кафедр, наукові керівники, куратори. В цей хвилюючий і радісний день 145 випускників отримали дипломи, серед яких 13 дипломів з відзнакою.

Бажаємо випускникам інституту творчої наснаги в подальшій діяльності, а також особистого та професійного самоствердження. Ми пишаємося вами!

Завжди раді бачити Вас, у стінах рідної Альма-матер! Легкого та впевненого старту!!!