WWF турбується про збереження осетрових

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 19.04.2017

В Інституті біології, хімії та біоресурсів ЧНУ представники Українського офісу WWF (Всесвітній фонд природи) провели семінар-тренінг на тему «Проблеми збереження осетрових».

Учасники семінару ознайомились з сучасними підходами в організації ефективної охорони природних популяцій осетрових риб, засвоїли експрес методи ідентифікації різних видів осетрів, а також навчились відрізняти легальну чорну ікру від контрафактної.

Представники WWF відвідали лабораторію біотехнології водних організмів, де утримуються плідники верхньодністровської стерляді та проводяться наукові дослідження по вдосконаленню технології її штучного відтворення. Були високо оцінені зусилля співробітників інституту по проведенню зариблення Дністра та Дністровського водосховища отриманим в неволі зарибком.

За результатами зустрічі між Інститутом біології, хімії та біоресурсів було укладено меморандум про майбутню співпрацю із залученням науковців університету до реалізації проектів фонду.