13-14 травня 2015 року відбудеться чергова студентська наукова конференція

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 06.03.2015

13-14 травня 2015 року відбудеться чергова студентська наукова конференція

Тези студентських доповідей затверджуються на засіданні кафедри та до 30 березня 2015 року подаються відповідальному по науково-дослідній роботі студентів (доц. Шмараков І. О.):

а) рішення кафедри про рекомендацію робіт до друку;
б) надруковані тези доповідей студентів, перевірені та підписані (олівцем на зворотній стороні) науковим керівником;
в) програма роботи секції;
г) перелік доповідей для внесення у зміст збірки тез;
д) електронні версії усіх зазначених документів.

Вимоги до оформлення матеріалів доповідей:

Текст статті друкується українською мовою на якісному лазерному принтері, обсягом 2 повні сторінки А5(148*210) (ні в якому разі не А4 формат у дві колонки!!!!!) з такими полями:

- верхнє - 2,0 см.
- нижнє - 2,0 см.
- праве - 2,0 см.
- ліве - 2,0 см.

Щільність тексту - 36-40 рядків на сторінку (1 інтервал на комп'ютері).

Розмір шрифта 11пт, підписи до рисунків, таблиці, список літератури - 10 пт.

Шрифти: Times, School-book, Латинський тощо.

Для абзацу відступ 5-6 мм. користуватись переносом.

Формат сторінки друкованого тексту  110х160 мм.

Автор вказується в правому куті звичайним шрифтом, жирним, розміром 12 пунктів (повністю ім'я, а потім прізвище). Нижче - науковий керівник, із зазначенням перед прізвищем посади (асист., доц., проф., асп.).

Назва статті  - посередині сторінки звичайним шрифтом, жирним, розміром 12 пунктів.

Список   літератури   подається   наприкінці   статті   розміром    10   пунктів   у алфавітному порядку чи у порядку посилання.

При посиланні в тексті у квадратних дужках вказувати номер позиції у списку літератури, том і сторінку [З, IV, с. 234 ].

Примітки внизу сторінки не допускаються.

Зважаючи на те, що конференція студентська, співавторами статей можуть бути тільки студенти.

Студент подає до друку лише одну доповідь!

Студентські доповіді потрібно скласти в алфавітному порядку