Оголошення

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ! УНІВЕРСИТЕТСЬКА ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ, ЗАВДАННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ТУРУ

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 06.03.2017

Олімпіада проводиться у два тури (дистанційний та очний). Електронна реєстрація на олімпіаду здійснюється за цим посиланням до 31 березня.

Завдання з біології для дистанційного туру можна завантажити за цим посиланням.

Дайте відповіді (з детальними поясненнями) на олімпіадні завдання, акуратно та грамотно  оформіть їх, на першій сторінці вкажіть такі дані про себе: прізвище, ім’я та по батькові, школу та район (для цьогорічних випускників) або село/селище/місто та район проживання (для випускників минулих років), номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

До 31 березня включно подайте Ваші роботи в університет на перевірку одним із таких способів:

• фотографії  чи скановані копії роботи надішліть електронною поштою на адресу: ibhb@chnu.edu.ua;
  • надішліть поштою роботу в паперовому вигляді на адресу: 58012, м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, ЧНУ, інститут біології, хімії та біоресурсів;
  • занесіть роботу в паперовому вигляді в дирекцію інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ (вул. Л. Українки, IІІ корпус, каб. 9).

Не пізніше 10 квітня будуть оприлюднені відповіді на завдання та критерії їх оцінювання, а також попередні результати перевірки робіт учасників олімпіади. У разі виникнення питань щодо правильності та об’єктивності оцінювання виконаних завдань до 12 квітня включно можна подати в дирекцію інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ обґрунтовану апеляційну заяву в письмовій формі  з зазначенням причини апеляції. Впродовж двох днів апеляційна комісія розгляне заяву, прийме відповідне рішення та надасть його для ознайомлення заявнику.

До 15 квітня будуть оприлюднені остаточні результати перевірки робіт учасників олімпіади із зазначенням допущених до участі в другому турі учасників, а також дати, місця та часу проведення очного туру. Учасники олімпіади, які отримають право на участь у другому турі, будуть повідомлені про дату, місце та час його проведення також електронною поштою та телефоном.

Спеціальності, при вступі на навчання за якими в нашому університеті до результату R ЗНО з біології можуть бути нараховані додаткові 20 балів (якщо ≤180) або додаткові (200–R) балів (якщо 180<R<200):

середня освіта (біологія); біологія; біотехнології та біоінженерія; садово-паркове господарство  — до конкурсного бала в нашому університеті додається 0,4*20 = 8 додаткових балів (якщо ≤180) або 0,4*(200–R) додаткових балів (якщо 180<R<200);

екологія; фізика та астрономія; прикладна фізика та наноматеріали; електроніка; агрономія — до конкурсного бала в нашому університеті додається 0,25*20 = 5 додаткових балів (якщо ≤180) або 0,25*(200–R) додаткових балів (якщо 180<R<200).