Доступ до сервісу Кабінет студента

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 27.11.2015

Шановні студенти та куратори академічних груп. З 27 листопада 2015 року в нашому інституті запрацював новий он-лайн сервіс для студентів - Кабінет студента.

До послуг студентів: знайомі класичні програми Microsoft Office та хмарні сервіси, зокрема пошта корпоративного рівня (прізвище@student.cv.ua), спільні календарі, миттєві повідомлення, портал для зберігання та одночасної роботи з документами та відео-конференції в HD якості та багато іншого.

Всі Office додатки в кабінеті можна використовувати безкоштовно, на всіх своїх пристроях – ПК, комп’ютері Mac, планшеті, смартфоні з найновішими версіями програм.

З Кабінетом студента, студенти отримали надійний захист з автоматичним резервним копіюванням даних, суворою політикою конфіденційності та оперативним захистом від зловмисних програм.

Це прекрасне доповнення до нашого серверу електронного супроводу навчання, яким Ви вже кілька років користуєтесь.

З іншими деталями можна ознайомитись в рубриці Студенту на сторінці Як працювати з особистим кабінетом студента.

Всі студенти інституту зареєстровані на порталі. Первинні логіни та паролі з понеділка 30 листопада у кафедральних адміністраторів. Прохання до всіх, щодо розповсюдження цієї інформації в студентському середовищі.