Курси англійської та французької для викладачів

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 30.09.2015

Шановні колеги!

Неочікувано ми маємо можливість запропонувати курси французької та англійської мов

Протягом року на історичному факультеті нашого університету працюватиме магістрант IRIS Інституту інформаційно-наукових досліджень з Парижа Карім Бельґасем, який крім іншого проводитиме курси французької мови для зацікавлених (в нашому випадку для викладачів).

Курси відбуватимуться щочетверга о 16.00 в аудиторії 18 на історичному факультеті.

За додатковю інформацією можна звертатися до завідувача кафедри іноземних мов історичного факультету доц. Івасютина Тараса Дмитровича (кафедральний телефон 55 06 46).

Щодо курсів англійської мови.

Основні вимоги:

- викладачі

- знання мови на рівні А2 (трохи вище початкового)

- від факультету чи інституту 1-2 кандидатури, які дійсно будуть відвідувати курси.

Курси проводитиме викладач Корпусу Миру.

Перше зібрання відбудеться 30.09.2015 на 16.00 в аудиторії 230 корпусу №5. У випадку нагальних питань можна котактувати з завідувачем кафедри англійської мови - Єсипенко Надія Григорівна (050 660 83 77).