Новини
"Органічне виробництво: ринок органічної продукції в Україні"
Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 04.10.2016
Саме під такою назвою відбувся на кафедрі грунтознавства відкритий науковий семінар. У якості доповідача виступила Тетяна Ситник, яка є експертом з розвитку органічного ринку в Україні.
Спікером, був проведений аналіз ситуації, щодо органічного виробництва в Україні та світі, окреслено перспективи розвитку даної галузі та вказано на причини низької популярності на даний час відповідного підходу в аграрному секторі. Особливу увагу було приділено питанням сертифікації та стандартизації відповідної продукції.
Повертаємо стерлядь у Дністер
Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Ketsa Oksana Vitalievna, 04.10.2016
1 жовтня 2016 року ініціативною групою у складі співробітників кафедри біохімії та біотехнології Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ, Буковинського товариства природодослідників, НПП »Хотинський» та ФОП Тертерян за фінансової підтримки благодійного фонду «Ніко Крона» було проведено зариблення Дністровського водосховища цьоголітками стерляді прісноводної.
ТЕПЕР МИ СПРАВЖНІ СТУДЕНТИ!!!
Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 03.10.2016
Посвята в студенти — важлива подія в житті кожного першокурсника. Вкотре наша землевпорядна родина поповнилась новими студентами, які ще вчора будували плани щодо вибору майбутньої професії. І ось.....збулося – своєрідний «обряд» посвяти в пешокурсники – це подія, яку студенти запам'ятають на все життя.
"Університет має талант 2016"!!!
Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 30.09.2016
Вітаємо нашого студента-землевпорядника – КІЩУКА МИРОСЛАВА, який став фіналістом конкурсу "Університет має талант 2016"!!!
Студентське товариство та колектив кафедри вболіватиме й надалі за Мирослава у фіналі. Бажаємо наснаги, удачі і звичайно ПЕРЕМОГИ!
50-річчя систематичного вивчення та масової репродукції карпатської бджоли
Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 28.09.2016
Викладачі інституту біології, хімії та біоресурсів, кафедри молекулярної генетики та біотехнології прийняли участь в міжнародній науково-практичній конференції «Карпатські бджоли в Євразійському просторі», присвячену 50-річчю їх систематичного вивчення та масової репродукції, яка проходила з 23 по 25 вересня 2016 року в м.Мукачево.
На фото: Чернівецька делегація науковців та пасічників.
Міжнародна конференція по апіології
Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 15.09.2016
Викладачі інституту біології, хімії та біоресурсів кафедри молекулярної генетики та біотехнології доценти Савчук Г.Г., Язловицька Л.С., асистент Тимочко Л.І. та кафедри екології та біомоніторингу проф. Федоряк М.М., прийняли участь в роботі 12-тої конференціїї COLOSS, яка проходила 10-11 вересня 2016 року в м.Клуш-Напока (Румунія), присвяченій дослідженням проблем, повязаних з вимирання колоній медоносних бджіл.
Міжнародна співпраця в галузі апіології
Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 08.09.2016
Доцент кафедри молекулярної генетики та біотехнології Язловицька Л.С. в складі офіційної делегації України прийняла участь в науково-практичній конференції проведеній з нагоди ХХХІV Загальнопольського Дня Пасічника, яка відбулись в м. Лідзбарк Вармінскі 2-4 вересня 2016 року.
На кафедрі екології та біомоніторингу проведено виховний захід, присвячений 25-річчю незалежності України
Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 02.09.2016
Студенти 303 групи кафедри екології та біомоніторингу розпочали новий навчальний рік з кураторської години, яка присвячена 25-річниці НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. Куратор групи доцент Москалик Г.Г. звернула увагу, що для людини 25 років – це зовсім юний вік, а для держави тим паче. І як би складно не було, кожна молода людина зобов’язана своїми знаннями, працею, здобутками підносити культуру, берегти волю і незалежність України.
Науковцями кафедри екології та біомоніторингу проведено вебінар в межах проекту EcoBRU
Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 26.07.2016
На початку липня 2016 року науковці кафедри екології та біомоніторингу провели вебінар на тему: «Вступ до навчального курсу «Екологічні ризики в агровиробництві». Згадана дисципліна розроблена фахівцями кафедри екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в межах виконання міжнародного проекту ЕкоBRU – Екологічна освіта для Білорусі, Росії та України. Курс передбачає як очну, так і дистанційну форми навчання, розрахований на аудиторну і самостійну роботу (загалом 72 год.). Розробники курсу – д.б.н., професор Федоряк Марія Михайлівна і к.б.н., доцент Москалик Галина Георгіївна.
До уваги абітурієнтів!
Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 10.07.2016
Шановні випускники! Колектив кафедри грунтознавства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує на навчання та здобуття високоякісної освіти, що буде підтверджена двома дипломами: бакалавра «Агрономії» та магістра за однією з двох спеціальностей на вибір: “Агрохімія та ґрунтознавство” чи “Експертна оцінка ґрунтів”.