Новини
ВІТАННЯ З ЗАХИСТОМ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ
Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 09.12.2016
Колектив кафедри землевпорядкування та кадастру інституту біології, хімії та біоресурсів щиро вітає свою колегу, асистента Мирончук Катерину Василівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук.
Бажаємо успішного втілення всіх творчих....
Вітаємо з успішним захистом кандидатської
Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 07.12.2016
ВІТАЄМО Діденко Наталю Олександрівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступення кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.04 - біохімія. та її наукового керівника доктора біологічних наук Панчук Ірину Ігорівну! Тема дисертації: "Стан антиоксидантної системи дефіцитних по каталазі мутантів Arabidopsis thaliana в умовах сольового стресу". Бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги!
Колектив кафедри молекулярної генетики та біотехнології.
Студент-біолог на симпозіумі в ПАР (Африка)
Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 02.12.2016
Магістрант кафедри молекулярної генетики та біотехнології - Волков Андрій, який навчався за програмою Erasmus Mundus у Німеччині та виконував наукову роботу в Інституті Хімічної Екології Макса Планка, отримав грант на участь у симпозіумі «Хімічна екологія», який відбувся в м. Преторія (Південно-Африканська Республіка) з 31.10.16 -2.11.16. Результати власних наукових досліджень Андрій представив у вигляді доповіді на тему "Biotransformation of allelopathic compounds by Arabidopsis thaliana".
СНІД: подумай про майбутнє – обери життя
Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa , 02.12.2016
1 грудня 2016 року у Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту студенти-біологи 3-го курсу в рамках вивчення навчальної дисципліни «Вірусологія» під керівництвом доцента кафедри біохімії та біотехнології Кеци О.В. відвідали «Чернівецький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом».
Рослини за дії сольового стресу
Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 25.11.2016
24 листопада 2016 року відбувся науковий семінар присвячений механізмам захисту рослин у відповідь на дію хлориду натрію. Результати експериментальних досліджень проведених на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології були представлені Діденко Н.О.
Студенти кафедри хімічного аналізу, експертизи та безпеки харчової продукції представили свої наукові доробки на конференції у Румунії
Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 24.11.2016
11-12 листопада в м. Сучава (Румунія) на факультеті харчової інженерії Університету «Штефан Чел Маре» відбулася 7-ма Міжнародна наукова конференція студентів і молодих вчених, в якій взяли участь представники із Румунії, України, Іспанії, Туреччини, Польщі, Болгарії та Угорщини.
Розпочав роботу офіс НКП «Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва»
Опубліковано: NCP, 23.11.2016
В приміщеннях навчально-наукового центру "Технологія функціональних матеріалів" за адресою м.Чернівці, вул.Університетська 19 (Корпус ЧНУ 2А), каб.106 розпочав роботу офіс НКП «Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва».
Графік консультацій:
понеділок – п’ятниця
з 1500 – 1700 год.
та за попереднім записом y.khalavka(at)chnu.edu.ua
Епігенетична регуляція онтогенезу рослин
Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 18.11.2016
17.11.2016 на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології відбувся науковий семінар на тему "Транскрипційна та посттранскрипційна регуляція розвитку плодів яблуні" - доповідач асистент кафедри Тинкевич Юрій Олегович.
Unus pro omnibus et omnes pro uno
Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 18.11.2016
Уже доброю традицією Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича стало проведення конкурсу «Студент/студентка ЧНУ».
Цього року фінал відбувався напередодні Дня студента, 16 листопада, у палаці «Академічний». І знову, як і завжди, наші дівчата були найкращими… Веселі та запальні студентки кафедри ґрунтознавства разом із конкурсанткою Кариною Кучурян вийшли на сцену!
Хвилювалися всі, бо дуже велика відповідальність лягала на тендітні дівочі плечі, але впорались на всі 100.
Українські вчені є учасниками 61 проекту Горизонт 2020
Опубліковано: NCP, 17.11.2016
Під час Парламентських слухань Міністр Освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила, що українські вчені є учасниками 61 проекту Горизонт 2020 із часткою фінансування понад 11 млн євро. При цьому щорічний внесок україни в програму становить близько 6 млн євро.